KAMEROS IR STEBĖJIMO SISTEMOS

PROUP Komanda gali Jums padėti išsirinkti tinkamiausią vaizdo stebėjimo sistemą Jūsų projektui. Vaizdo kameros yra svarbus stebėjimo sistemos komponentas, tačiau norint užtikrinti sistemos kokybę – svarbu pasirinkti tinkamus ir patikimus vaizdo kamerų priedus.

PTZ-Kamera

KAMEROS

Šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos yra itin adaptuotos specifinėm reikmėm, todėl egzistuoja daug skirtingų kamerų technologijų.

Stebėjimo Sistemos 1

DVR / NVR

Stebėjimo sistemos širdis yra DVR arba NVR įrašymo įranga. Analoginės kameros jungiamos prie DVR įrenginių, o modernios IP kameros – prie NVR įrangos. Įrašymo įranga leidžia stebėti savo kameras nuotoliniu būdu per internetą ar per mobilųjį telefoną.

Kabeliai

KABELIAI

Renkantis stebėjimo sistemą, svarbu išsirinkti tinkamo tipo aukštos kokybės kabelius, kad išvengti potencialių komunikacijos problemų: televizinį – analoginėm kamerom arba CAT5 – modernesnėm IP tipo kamerom.

Balun

PRIEDAI

Projektuojant stebėjimo sistemą ar senos sistemos atnaujimus, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į adapterius, konverterius, maitinimo šaltinius ir kitus reikalingus priedus.

Susisiekite su PROUP Komanda ir mes padėsime Jums išsirinkti geriausią stebėjimo sistemą Jūsų reikmėms!

SUSISIEKITE:

+370 699 38774
Parašykite mums