APSAUGOS SISTEMOS

PROUP Komanda gali Jums padėti išsirinkti tinkamiausią apsaugos sistemą Jūsų projektui. Kokybiška ir patikima apsaugos sistema yra specifinei situacijai tinkamų elementų suma, todėl yra itin svarbu pasirinkti specifikaciją atitinkančius komponentus.

Apsaugos Sistemos 1

VALDYMO PANELĖS IR PULTAI

Valdymo panelės ir pultai yra du svarbiausi apsaugos sistemos elementai, kurie nulemia ne tik sistemos funkcionalumą, bet ir estetinį suderinamumą su objekto architektūra ir aplinka.

Apsaugos Sistemos 2

DAVIKLIAI

Visos apsaugos sistemos ir jų saugumas dažniausiai yra apibrėžiamas naudojamų daviklių kokybe, tipu ir technologijomis – nuo durų ir langų kontaktų iki dūžio daviklių.

Apsaugos Sistemos 3

SIRENOS

Renkantis apsaugos sistemą, svarbu išsirinkti tinkamo tipo vidines ir išorines sirenas, kurios atitiktų projekto specifikacijas ir keliamus estetinius reikalavimus.

Apsaugos Sistemos 4

PRIEŠGAISRINIAI DAVIKLIAI

Projektuojant nedidelės apimties ar gyvenamosios paskirties projektus, reikėtų atkreipti dėmesį į priešgaisrinės saugos reikalavimus ir numatyti tinkamą kiekį dūmų, karščio ir CO2 daviklių.

Apsaugos Sistemos 5

STEBĖJIMO KAMEROS

Dauguma modernių apsaugos sistemų duoda galimybę prijungti nedidelį kiekį stebėjimo kamerų, kurios, suveikus signalizacijai, įrašytų vaizdinius įkalčius. Tai gali būti puiki opcija mažesnės apimties ar gyvenamojo tipo projektuose.

Susisiekite su PROUP Komanda ir mes padėsime Jums išsirinkti geriausią apsaugos sistemą Jūsų reikmėms!

SUSISIEKITE:

+370 699 38774
Parašykite mums